You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
imageportofolio
ÁR-LA
Főoldal / Építésvezető - út és/vagy közmű és/vagy mélyépítés

Építésvezető - út és/vagy közmű és/vagy mélyépítés

ÁR-LA Magyarország Kft.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Az ÁR-LA Magyarország Kft. 1992-ben alakult, 100% magyar tulajdonú, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja út- és közműépítés, valamint szerkezetépítéshez kapcsolódó nagytömegű földmunka. Folyamatosan bővülő csapatunkba, a nyíregyházi LEGO gyár területére keresünk fiatal, agilis építésvezetőket.

Főbb feladatok, munkák:

Építésvezetőként az alábbi feladataid lesznek:

  • Irányítja a projektekhez beosztott fizikai állomány és a saját brigádok munkáját
  • Építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzés
  • Kapcsolatot tart a brigádvezetőkkel, alvállalkozók helyszíni irányítóival
  • Együttműködik a projektvezetővel, az építkezés vezetőivel, és az egyéb szakági vezetőkkel
  • Koordinálja és ellenőrzi az alvállalkozók munkáját, a teljesítésekben szereplő mennyiségeket ellenőrzi.
  • Naprakész adminisztráció: Építési napló vezetése, Projektek dokumentálása
  • A munkaterületre kirendelt erőforrások és anyagok hatékony előkészítése, működtetése, felhasználásának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel.
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével és a műszaki ellenőrökkel
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, a logisztikával, előkészíti az anyagrendeléseket, részt vesz a műszaki egyeztetésekben
  • Igény esetén vezeti az építési naplót és elvégzi a projekt dokumentációs feladatokat
  • Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartására

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szükséges végzettség:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • min. B kategóriás jogosítvány szükséges.
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat mélyépítés területén (önéletrajzodban tüntesd fel)
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad stb.)
  • tervrajzok olvasása, tervellenőrzés, minimális szerkesztések AutoCadben
  • önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Többlettapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Stabil háttér
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Az releváns szakmai önéletrajzát tartalmazó levelét a krizsan.robert@ar-la.hu e-mail címre várjuk.

Főoldal