You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
imageportofolio
ÁR-LA
Főoldal / Beszerző mérnök / Előkészítő mérnök

Beszerző mérnök / Előkészítő mérnök

ÁR-LA Magyarország Kft.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Az ÁR-LA Magyarország Kft. 1992-ben alakult, 100% magyar tulajdonú, családi vállalkozás. A vállalat fő profilja út- és közműépítés, valamint szerkezetépítéshez kapcsolódó nagytömegű földmunka. Folyamatosan bővülő csapatunkba,  Budapesten, modern irodai körülmények várnak.

Főbb feladatok, munkák:

Beszerző mérnökként az alábbi feladatok várnak:

  • termeléshez kapcsolódó előkészítési feladatok,
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatkérések,
  • kiválasztás/döntés előkészítése,
  • tervellenőrzés, műszaki konszignációk készítése,
  • anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása,
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal és beszállítókkal,
  • műszaki egyeztetés a projektvezetővel és a külső partnerekkel,
  • átadási dokumentációk összeállítása és a projekttel kapcsolatos dokumentációk nyomon követése,
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szükséges végzettség:

  • középfogú szakirányú végzettség
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat mélyépítés területén (önéletrajzodban tüntesd fel)
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad stb.)
  • tervrajzok olvasása, tervellenőrzés, minimális szerkesztések AutoCadben
  • önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft Project ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Stabil háttér
  • Laptop
  • Mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

    Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Az releváns szakmai önéletrajzát tartalmazó levelét a krizsan.robert@ar-la.hu e-mail címre várjuk.

Főoldal